Kemer Asmek Kurs Merkezi

Türkiye’nin turizm  kenti Antalya yerli ve yabancı turistleri ağırlarken bir yandan eğitim faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Özellikle kentte nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak için kurulan ASMEK (Antalya Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları) yeni dönem hazırlıklarının sonuna geldi. Bu yıl bir ilke imza atarak Antalya’nın bir ilçesini daha Asmek eğitim kalitesi ile buluşturuyor. İl merkezine 40 km uzaklıkta bulunan Kemer bundan böyle ücretsiz kurs, kreş ve spor eğitimlerine kavuşuyor.

Kemer Ücretsiz Kurs

Asmek 22. Şubesini Kemer’de Açıyor
Antalya Büyükşehir Belediye başkanlığına Menderes Türel’in seçilmesi ile birlikte Asmek kursları yeniden yapılandırıldı ve ilk olarak kurs merkezleri artırılmaya başlandı. Alınan karar ile Antalya’nın tüm ilçelerinde kurs merkezleri açılması planlandı. Bu güne kadar başta Muratpaşa olmak üzere Kepez, Alanya, Aksu, Akseki, Demre, Döşemealtı, Gündoğmuş, Manavgat, Konyaaltı ve Döşemealtı gibi ilçelerde yer almıştır. 19 İlçesi bulunan Antalya’da son olarak Kemer ilçesinde kurs merkezi açılmasına karar verilmiştir.

Eski Kemer Devlet Hastanesinin Binası Kullanılacak
2016-2017 Eğitim öğretim dönemine yetiştirilmeye çalışılan Kemer Asmek kurs merkezi yer olarak eskiden Kemer Devlet Hastanesi olarak kullanılan binada yapılacaktır. Binada yenileme çalışmaları yapılmakta olup, ilçe halkının şimdiden tatlı bir heyecan sardığını görüyoruz.

Kurs Dışında Kreş ve Spor Eğitim Merkezi
Yenilenen binada Asmek kursları dışında ayrıca Kemer halkı için kreş ve sağlıklı bir hayatın olmazsa olmazı spor eğitimlerini bulacağınız gelişmiş bir spor eğitim merkezi yer alacaktır.

Kayıtlar 1 Eylül’de Başlıyor
15 Yaş üzeri herkesin ücretsiz yararlandığı Asmek kurslarında yeni eğitim öğretim dönemi kayıtları 1 Eylül’de başlamış olup, size en yakın kurs merkezinde başvuru yapabilirsiniz.

189 Branş Seçeneği Bulunuyor
Kurs merkezlerini artırdığı gibi eğitim seçeneklerinde de hızla artış sağlayan Asmek kursları yeni eğitim öğretim döneminde yaklaşık 200 farklı branşta eğitim imkanı sağlayacaktır. Bu kadar fazla branşı hiç bir özel eğitim kurumunda bulma imkanınız yoktur.

Kemer Asmek kursları ile ilgili gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kurumu ve sağladığı imkanları yakından tanımak isterseniz aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak görebilirsiniz. http://www.ismekkurs.com/asmek-kurslari

4 Comments

Add a Comment
  1. 0531 *** ** ** lütgen kemerdeki asmek açildiginda bana bilgi verirmisiniz tşkler !!!

    1. Fatma: Haber verilmesini beklemeyin. Güncel haber ve duyuruları kontrol edin.

  2. MERHABALAR KIZIM 14.10.2012 DOGUMLU OKUL ÖNCESİ ANAOKULUNA GÖNDERMEK ISTIYORUM EVIM KEMER AKDENIZ CADDESİNDE ACEBA AIZ KABUL EDIYORMUSUNUZ KAYIT ICIN GEREKLI EVRAKLAR NELERDIR BILGI VERİRSENİZ COK SEVİNİRİM

    1. Abdullah: Asmek alt yaş sınırı olan meslek edindirme kurslarıdır. Çocuğunuza uygun eğitim bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018