Türkiye ekonomisinin gelişmesinde önemli bir konuma sahip olan KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiyi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) özellikle kobilerin gelişmesine büyük önem vermektedir. Bu nedenle Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinde hizmet merkezleri açmış olup, müdürlük ve temsilcilikleri ile hizmet verdiği il ve ilçenin ekonomisine katkı sağlayan kobileri takip ederek onları Kosgeb desteklerinden yararlanmaları konusunda teşvik etmektedir. Bu kapsamda sürekli bilgilendirme toplantıları yapmakta olup, son olarak Denizli Kosgeb Müdürlüğü tarafından bir duyuru yapılmıştır.

Denizli Kosgeb

Seminer Kobilere Yöneliktir
Denizli Kosgeb 2015-2016 yılı içerisinde Denizli ve ilçelerinde Kosgeb Desteklerine dair yapacağı seminerin takvimini açıklamış olup aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Seminer sadece kobilere açık olup, katılım ücretsizdir. 9 Farklı tarihte ayrı ayrı günlerde 1,5 saat olarak düzenlenen toplantı ile firmanızın kaderi değişebilmektedir. Kosgeb kobilere sadece maddi destek ile sınırlı kalmayıp, aynı zamanda yurt içi ve yurt dışı fuar desteği vermektedir. Bu nedenle mutlaka bu seminerlere siz yada yetki verdiğiniz bir çalışanınız katılmasını arzu ediyoruz.

Kosgeb Seminer Takvimi

Veritabanına Kayıt Süreci
Seminere iştirak edenlere ilk olarak firmanızın Kosgeb veritabanına nasıl kayıt olacağı öğretilmektedir. Çünkü desteklerden yararlanabilmek için öncelikle Kosgeb’e kayıt olmanız gerekmektedir.

Destekler, Şartlar ve Limitler
Firma kayıt aşamasından sonra ilginizi çekecek konu Kosgeb’in size sağlayacağı destek programları ile bu desteklerden yararlanabilmek için gerekli hususları öğreneceksiniz. Aynı şekilde kobilerin durumuna göre verilecek madd destek limitini öğrenebileceksiniz.

Desteklerden Yararlanma Süreci
Seminerin son aşamasında ise kobilerin desteklerden yararlanma süreci ile alınacaktır. Devletimizin desteğini sürekli yanınızda göreceğiniz bu toplantı emin olun çok verimli geçecektir.

Seminer KOSGEB Denizli Müdürlüğü Eğitim Salonu’nda
Sizde Kosgeb’i ve desteklerini yakından tanımak isterseniz yukarıda yer alan tarihlerden her hangi birine kayıt olabilirsiniz. Seminere katılmak için aşağıda yer alan telefon numarasını arayarak işletmenizin adı, katılacak kişi adı ve iletişim bilgilerinizi kayıt ettirmeniz gerekir. Detaylı bilgi ve kayıt için aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Siz ve firmanın için hayırlı olmasını temenni ederiz.

Muratdede Mahallesi Merkezefendi Caddesi No:30 Merkezefendi – Denizli
0258 242 89 55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018