Antalya Büyükşehir Belediyesi sanat ve meslek kursları Asmek sadece verdiği eğitimler ile başarılı olmayıp, aynı zamanda Antalya’da onlarca öğretmen ve usta öğreticiye sağladığı kariyer ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Asmek 2015-2016 eğitim öğretim döneminin başlaması ile birlikte kurs merkezi ve branş sayısında artış olup, bu kapsamda ortaya çıkan yeni ve mevcut branşlar için öğretmen ihtiyacı hasıl olmuştur. Asmek yabancı dil alanında hali hazırda İnglizce, Almanca, Arapça ve Rusça branşında eğitim verilmekte olup, yeni açılacak olan İtalyanca ve İspanyolca kursları ile yabancı dil branş sayısı 6 olacaktır. Hazırlıkları yapılan yeni branşlar ile birlikte İngilizce eğitimleri içinde öğretmen, usta öğretici alımı yapılacaktır.

Asmek usta öğretici

Üniversite Mezunları Bu Duyuru Size
Asmek’in yabancı dil eğitimlerinde görev almak isteyen 4 yıllık fakülte mezunu, eğitim verebilirim diyen adaylar aşağıda yer alan başvuru linkini kullanarak ön başvuru yapabilirler. Daha sonra Asmek’ten kendilerine dönüş yapılarak detaylı bilgi verilecektir.

İngilizce
Dünya genelinde en çok konuşan uluslararası dillerden biri İngilizce olup, Asmek’te başlangıç ve temel seviyede İnglizce eğitimi verilmektedir. Sizde bu alanda görev yapmak isterseniz Asmek’in usta öğretici başvuru sayfasından hemen başvurunuzu yapmalısınız.

İspanyolca
Branş sayısını hızla artıran Asmek Kursları yabancı dil alanında 2 yeni branşın (İtalyanca ve İspanyolca) planlamasını yapmış olup, geçtiğimiz günlerde İspanyolca eğitim alınacağını duyurmuştuk. Duyuruyu yeni branşlar ekleyerek tekrarlayan Asmek İspanyolca eğitmeni olarak görev yapabilecek üniversite mezunu arkadaşlara ihtiyaç duymaktadır.

İtalyanca
Alımı yapılacak bir diğer branş ise İtalyanca olup, Antalya’da ikamet eden İtalyanca bilen ve eğitim verebilecek Üniversite mezunu bireyler kariyerlerini Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Asmek kapsamında yapma fırsatı bulacaktır.

Asmek Usta Öğretici Başvurusu Nasıl Yapılır?
İş başvuruları için sabit bir adres olmayıp, ihtiyaç olması halinde yaptığı duyuruda belirtmektedir. Yabancı dil alanında gerekli olan usta öğretici başvuruları aşağıda yer alan bağlantıdan yapabilirsiniz. Link geçici olup, kontenjan dolmadan başvurunuzu yapmalısınız.
http://ornek.xyz/eforms/asmek-yabanci-diller-ogretmenlik-basvurusu/32/

2 Comments

Add a Comment
  1. Sayın Asmek Yönetimi,
    Selçuk Üniversitesi-Eğitim Fakültesi-İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. 4 yıllık özel okul İngilizce öğretmenliği tecrübesine sahibim.
    Sizinle çalışma isteğimi arz ederim. Saygılarımla
    Mehmet Rüştü DOĞAN

    1. Mehmet: İş başvurusu buradan ve bu şekilde yapılmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018